DZWONEK NA SZYNĘ 230V SCHELINGER
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | 4VA |
|---|
| Długość | 81mm |
|---|---|
| Szerokość | 17,5mm |
| Wysokość | 69mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Opakowanie | 12 |
|---|---|
| Karton | 120 |
| Liczba modułów | 1 |
|---|---|
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Napięcie zasilania | 230V~ 50/60Hz |
| Marka | Schelinger |





