Jesteśmy Bemko

Jesteśmy polskim producentem i renomowanym dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego. Od ponad 15 lat działamy w branży elektrotechnicznej na rynku krajowym i europejskim. Czerpiemy radość z działania, dbamy o komfort i zadowolenie naszych Klientów oferując profesjonalne i indywidualnie dopasowane rozwiązania, oferując przy tym stałe wsparcie handlowe, techniczne, marketingowe i logistyczne. Nasze zintegrowane rozwiązania tworzone są z myślą o bezpieczeństwie, niezawodności i energooszczędności.
W naszym nowoczesnym Laboratorium wszystkie produkty są testowane pod kątem zgodności z obowiązującymi normami i przepisami. Badania są niezbędne w celu zapewnienia najwyższego standardu jakości oferowanych produktów. Laboratorium zostało wyposażone w urządzenia takie jak m.in.:

  • goniometr,
  • EMC (kompatybilność elektromagnetyczna),
  • kule Ulbrichta,
  • zasilacze laboratoryjne wysokiej dokładności,
  • tester odporności na uszkodzenia mechaniczne
Centrum badawczo-Rozwojowe w oparciu o posiadane urządzenia, jest w stanie ingerować w konstrukcję urządzeń, tak aby poprawić ich wydajność i żywotność.

Logo

Nasze wartości

ok

Uczciwość

W życiu jest tak, że jeśli nie możesz komuś ufać we wszystkich sprawach, to tak naprawdę nie zaufasz mu w niczym. Od samego początku uczciwość stawiamy na pierwszym miejscu, to pozwoliło nam zdobyć lojalność i zaufanie naszych Klientów.

ok

Współpraca

Trudno wyobrazić sobie odnoszącą sukcesy firmę, która nie opiera się na dobrze zorganizowanej pracy zespołowej. Bemko TEAM to zgrany zespół pracowników. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy – organizujemy spotkania integracyjne.

ok

Odpowiedzialność

Wierzymy, że pracujemy na zaufanie naszych Kontrahentów, produkujemy odpowiedzialnie – dostarczamy produkty przebadane w naszym laboratorium i zgodne z obowiązującymi przepisami i normami.

ok

Szacunek

Dbamy o relacje, wsłuchujemy się w opinie, dotrzymujemy ustalonych terminów z Klientem .

ok

Innowacyjność

Nie osiadamy na laurach. Codziennie wykonujemy badania i testy produktów czyniąc je jeszcze lepszymi i bardziej doskonałymi. Poszukujemy nowszych rozwiązań, a to wszystko po to - by być innowacyjną firmą na rynku.

ok

Pasja

W pracy realizujemy swoją pasje, mamy większe poczucie swojej wartości i łatwiej nawiązujemy relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy do współpracy!

Nasza historia

Firma powstała w 2007 r. Pierwsza siedziba znajdowała się wtedy w małym parterowym budynku. Choć początki były pełne wyzwań, nasza firma postawiła na rozwój technologii energooszczędnych. Dzięki zaangażowaniu i wierze w sukces, zdobyliśmy grono zaufanych Klientów, co pozwoliło nam w 2016 r. rozpocząć budowę nowej siedziby BEMKO w Jawczycach pod Warszawą aż przenieśliśmy się do własnego, nowoczesnego budynku z kompleksem magazynowo-produkcyjnym i uruchomiliśmy Centrum Badawczo – Rozwojowe.

Bemko

2007

Początek firmy BEMKO.

Opracowanie misji, wizji i strategii firmy. Od początku działalności firmy dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

2009

Otwarcie rynków eksportowych.

Poszerzenie oferty handlowej do ponad 500 produktów. Powstały dwie nowe marki: KAFLER i Ecoline

2013

Poszerzamy asortyment.

Kadra pracownicza powiększyła się do 31 osób. Udział eksportu w sprzedaży wynosił 28%, a nasz asortyment zwiększył się do ponad 800 pozycji.

2017

Rozwijamy się.

Budowa nowej siedziby w podwarszawskich Jawczycach, tuż przy węźle Konotopa. Nowoczesny budynek z kompleksem magazynowo - produkcyjnym o łącznej powierzchni 4600 m2.

2019

Stawiamy na jakość.

Budowa laboratorium wyposażonego w wysokiej klasy urządzenia pomiarowe (Goniofotometr GPM i kule Ulbrichta). Udoskonalenie rozwiązań technicznych i optymalizacja cech użytkowych naszych opraw. Powstaje nowa marka - Luxmena, dedykowana dla opraw MADE IN POLAND.

2021 - 2022

Powstaje marka dedykowana dla aparatury modułowej - Schelinger.

Poszerzenie oferty handlowej, asortyment to już ponad 2000 pozycji. Firma liczy aż 80 pracowników w tym 19 krajowych przedstawicieli handlowych.

Schelinger Luxmena

LUXMENA - powstała w celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty polskiej produkcji w jakości PREMIUM. Obejmuje liniowe oprawy dekoracyjne, spoty a także szeroką gamę opraw do zastosowań przemysłowych. Wysoka elastyczność konfiguracyjna umożliwia z łatwością dopasować oprawy do zróżnicowanych wymagań poszczególnych Klientów i do każdej inwestycji.

Schelinger - wyznacza najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa instalacji elektrycznych. Systemy naszej aparatury zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą wydajność, zminimalizować czas przestoju i zapobiegać niezamierzonym wyzwoleniom. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów SCHELINGER jest 5 - letnia gwarancja.

Szukaj naszych produktów w sklepach branżowych, hurtowniach elektrycznych, marketach budowlanych czy sklepach internetowych. Lista partnerów dostępna jest na naszej stronie.

Działy i ludzie

Nasza kadra pracuje nad zaufaniem Klientów i stawia na najwyższą jakością obsługi. Gwarancja najwyższej jakości to lata pracy, badań produktów wykonywane przez naszą profesjonalną kadrę pracowników. Zawsze możesz na nas liczyć, odpowiadamy na każde pytanie.

Działy i ludzie
Dzień Otwarty MARCUS Świdnica - 16.05.2024
Dzień Otwarty MARCUS Świdnica - 16.05.2024
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym Dniu Otwartym w Świdnicy! Była to świetna okazja, aby zaprezentować nasz nowoczesny samochód pokazowy, który przyciągnął szerokie grono odbiorców. Cieszymy
placeholder
31 maja - firma będzie nieczynna
Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 31.05.2024 r. firma Bemko Sp. z o.o. będzie nieczynna.
Dzień otwarty MAXIMA w Namysłowie 17.05.2024!
Dzień otwarty MAXIMA w Namysłowie 17.05.2024!
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na Dniu Otwartym MAXIMA w Namysłowie 17.05.2024! Z radością pokazaliśmy nasz nowoczesny samochód pokazowy, który zaprezentował nasze produkty szerokiemu gronu
Diament Forbesa 2024 dla Bemko
Diament Forbesa 2024 dla Bemko
Firma Bemko została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem "Diament Forbesa". Jest to wyjątkowe osiągnięcie, ponieważ lista "Diamentów Forbesa" jest jednym z najbardziej cenionych rankingów wskazujących