Jesteśmy Bemko

Jesteśmy polskim producentem i renomowanym dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu oświetleniowego i elektrotechnicznego. Od ponad 15 lat działamy w branży elektrotechnicznej na rynku krajowym i europejskim. Czerpiemy radość z działania, dbamy o komfort i zadowolenie naszych Klientów oferując profesjonalne i indywidualnie dopasowane rozwiązania, oferując przy tym stałe wsparcie handlowe, techniczne, marketingowe i logistyczne. Nasze zintegrowane rozwiązania tworzone są z myślą o bezpieczeństwie, niezawodności i energooszczędności.
W naszym nowoczesnym Laboratorium wszystkie produkty są testowane pod kątem zgodności z obowiązującymi normami i przepisami. Badania są niezbędne w celu zapewnienia najwyższego standardu jakości oferowanych produktów. Laboratorium zostało wyposażone w urządzenia takie jak m.in.:

  • goniometr,
  • EMC (kompatybilność elektromagnetyczna),
  • kule Ulbrichta,
  • zasilacze laboratoryjne wysokiej dokładności,
  • tester odporności na uszkodzenia mechaniczne
Centrum badawczo-Rozwojowe w oparciu o posiadane urządzenia, jest w stanie ingerować w konstrukcję urządzeń, tak aby poprawić ich wydajność i żywotność.

Logo

Nasze wartości

ok

Uczciwość

W życiu jest tak, że jeśli nie możesz komuś ufać we wszystkich sprawach, to tak naprawdę nie zaufasz mu w niczym. Od samego początku uczciwość stawiamy na pierwszym miejscu, to pozwoliło nam zdobyć lojalność i zaufanie naszych Klientów.

ok

Współpraca

Trudno wyobrazić sobie odnoszącą sukcesy firmę, która nie opiera się na dobrze zorganizowanej pracy zespołowej. Bemko TEAM to zgrany zespół pracowników. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy – organizujemy spotkania integracyjne.

ok

Odpowiedzialność

Wierzymy, że pracujemy na zaufanie naszych Kontrahentów, produkujemy odpowiedzialnie – dostarczamy produkty przebadane w naszym laboratorium i zgodne z obowiązującymi przepisami i normami.

ok

Szacunek

Dbamy o relacje, wsłuchujemy się w opinie, dotrzymujemy ustalonych terminów z Klientem .

ok

Innowacyjność

Nie osiadamy na laurach. Codziennie wykonujemy badania i testy produktów czyniąc je jeszcze lepszymi i bardziej doskonałymi. Poszukujemy nowszych rozwiązań, a to wszystko po to - by być innowacyjną firmą na rynku.

ok

Pasja

W pracy realizujemy swoją pasje, mamy większe poczucie swojej wartości i łatwiej nawiązujemy relacje z innymi ludźmi. Zapraszamy do współpracy!

Nasza historia

Firma powstała w 2007 r. Pierwsza siedziba znajdowała się wtedy w małym parterowym budynku. Choć początki były pełne wyzwań, nasza firma postawiła na rozwój technologii energooszczędnych. Dzięki zaangażowaniu i wierze w sukces, zdobyliśmy grono zaufanych Klientów, co pozwoliło nam w 2016 r. rozpocząć budowę nowej siedziby BEMKO w Jawczycach pod Warszawą aż przenieśliśmy się do własnego, nowoczesnego budynku z kompleksem magazynowo-produkcyjnym i uruchomiliśmy Centrum Badawczo – Rozwojowe.

Bemko

2007

Początek firmy BEMKO.

Opracowanie misji, wizji i strategii firmy. Od początku działalności firmy dostarczamy nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania.

2009

Otwarcie rynków eksportowych.

Poszerzenie oferty handlowej do ponad 500 produktów. Powstały dwie nowe marki: KAFLER i Ecoline

2013

Poszerzamy asortyment.

Kadra pracownicza powiększyła się do 31 osób. Udział eksportu w sprzedaży wynosił 28%, a nasz asortyment zwiększył się do ponad 800 pozycji.

2017

Rozwijamy się.

Budowa nowej siedziby w podwarszawskich Jawczycach, tuż przy węźle Konotopa. Nowoczesny budynek z kompleksem magazynowo - produkcyjnym o łącznej powierzchni 4600 m2.

2019

Stawiamy na jakość.

Budowa laboratorium wyposażonego w wysokiej klasy urządzenia pomiarowe (Goniofotometr GPM i kule Ulbrichta). Udoskonalenie rozwiązań technicznych i optymalizacja cech użytkowych naszych opraw. Powstaje nowa marka - Luxmena, dedykowana dla opraw MADE IN POLAND.

2021 - 2022

Powstaje marka dedykowana dla aparatury modułowej - Schelinger.

Poszerzenie oferty handlowej, asortyment to już ponad 2000 pozycji. Firma liczy aż 80 pracowników w tym 19 krajowych przedstawicieli handlowych.

Marki własne

Schelinger Luxmena

LUXMENA - powstała w celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty polskiej produkcji w jakości PREMIUM. Obejmuje liniowe oprawy dekoracyjne, spoty a także szeroką gamę opraw do zastosowań przemysłowych. Wysoka elastyczność konfiguracyjna umożliwia z łatwością dopasować oprawy do zróżnicowanych wymagań poszczególnych Klientów i do każdej inwestycji.

Schelinger - wyznacza najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa instalacji elektrycznych. Systemy naszej aparatury zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą wydajność, zminimalizować czas przestoju i zapobiegać niezamierzonym wyzwoleniom. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów SCHELINGER jest 5 - letnia gwarancja.

Gdzie kupić?

Szukaj naszych produktów w sklepach branżowych, hurtowniach elektrycznych, marketach budowlanych czy sklepach internetowych. Lista partnerów dostępna jest na naszej stronie.

Działy i ludzie

Nasza kadra pracuje nad zaufaniem Klientów i stawia na najwyższą jakością obsługi. Gwarancja najwyższej jakości to lata pracy, badań produktów wykonywane przez naszą profesjonalną kadrę pracowników. Zawsze możesz na nas liczyć, odpowiadamy na każde pytanie.

Działy i ludzie

Aktualności

Mini Targi Kaczmarek Kielce Zbożowa, 25 sierpnia 2023
Mini Targi Kaczmarek Kielce Zbożowa, 25 sierpnia 2023
Rewelacyjne wydarzenie za nami! Dnia 25 sierpnia mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w Mini Targach Kaczmarek Kielce na ulicy Zbożowej. To był dzień pełen niesamowitych wrażeń i nowości! Nasi niezawodni
Akademia Bemko 18 sierpnia 2023
Akademia Bemko 18 sierpnia 2023
Z przyjemnością informujemy, że dnia 18 sierpnia miała miejsce wyjątkowa okazja w siedzibie firmy Bemko. Nasza firma z pasją organizuje spotkania, które pozwalają naszym pracownikom i klientom na wzajemne
placeholder
14 sierpnia 2023 - zamknięte
Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 14.08.2023 r. (Poniedziałek) firma Bemko Sp. z o.o. będzie nieczynna.
27-28 lipca 2023 r. remanent
27-28 lipca 2023 r. remanent
  W związku z planowanym w dniach 27-28 lipca 2023 r. remanentem informujemy, że zamówienia będą realizowane do dnia 26 lipca, do godziny 12:00. Zamówienia złożone w późniejszym terminie będą realizowane

Zobacz wszystkie