Nasza oferta

Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów. Znajdź interesujące Cię rozwiązania i złóż zamówienie już dziś.

"Akademii Bemko"! To był niezwykły dzień pełen inspirujących spotkań
Dnia 24 listopada mieliśmy zaszczyt być gospodarzem wyjątkowego wydarzenia - "Akademii Bemko"! To był niezwykły dzień pełen inspirujących spotkań i cennych szkoleń, dedykowany naszym fantastycznym klientom.
Dumni uczestnicy Gali 10-lecia Grupy Zakupowej Elektro Omega!
Dumni uczestnicy Gali 10-lecia Grupy Zakupowej Elektro Omega!
Wspaniała noc, pełna emocji i niezapomnianych chwil, już za nami! Firma Bemko, jako dostawca i dumny członek tej wyjątkowej grupy, miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystości, która odbyła się w urokliwym
placeholder
10 listopada 2023 - zamknięte
Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 10.11.2023 r. (Piątek) firma Bemko Sp. z o.o. będzie nieczynna.
20-lecie grupy FEGIME
20-lecie grupy FEGIME
W dniu 11.10.2023 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w jubileuszu 20-lecia grupy FEGIME. To wyjątkowa okazja, aby świętować długotrwałą współpracę. Dziękujemy za te wspaniałe lata i zaufanie, jakim nas

Zobacz wszystkie

Kategorie produktowe

Do głównych grup produktowych BEMKO należą: aparatura modułowa, oprawy oświetleniowe, akcesoria, źródła światła i podzespoły.

Luxmena
Schelinger
Rozwijamy własne marki produkcyjne, aby mieć pewność, że sprzedajemy towar wysokiej jakości. W asortymencie Bemko znajdziesz nasze produkty Schelinger oraz Luxmena.

Wspieramy Twój biznes

Nasza oferta to nie tylko produkty. " "Naszym klientom dostarczamy niezbędną wiedzę oraz dokumenty, atesty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej
Wspieramy Twój biznes
office

Poznaj nas

Jesteśmy firmą, która ma już 15 lat doświadczenia w handlu. Od 5 lat rozwijamy własną produkcję w Polsce, ponieważ naszym priorytetem jest stale poszerzać ofertę o produkty wysokiej jakości.

Znajdź dystrybutora

Wyszukaj partnera w naszej sieci sprzedaży. Wybieraj wśród hurtowni, sklepów oraz e-partnerów.