Nasza oferta

Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów. Znajdź interesujące Cię rozwiązania i złóż zamówienie już dziś.

Dzień Otwarty MARCUS Świdnica - 16.05.2024
Dzień Otwarty MARCUS Świdnica - 16.05.2024
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym Dniu Otwartym w Świdnicy! Była to świetna okazja, aby zaprezentować nasz nowoczesny samochód pokazowy, który przyciągnął szerokie grono odbiorców. Cieszymy
placeholder
31 maja - firma będzie nieczynna
Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 31.05.2024 r. firma Bemko Sp. z o.o. będzie nieczynna.
Dzień otwarty MAXIMA w Namysłowie 17.05.2024!
Dzień otwarty MAXIMA w Namysłowie 17.05.2024!
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na Dniu Otwartym MAXIMA w Namysłowie 17.05.2024! Z radością pokazaliśmy nasz nowoczesny samochód pokazowy, który zaprezentował nasze produkty szerokiemu gronu
Diament Forbesa 2024 dla Bemko
Diament Forbesa 2024 dla Bemko
Firma Bemko została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem "Diament Forbesa". Jest to wyjątkowe osiągnięcie, ponieważ lista "Diamentów Forbesa" jest jednym z najbardziej cenionych rankingów wskazujących

Zobacz wszystkie

Kategorie produktowe

Do głównych grup produktowych BEMKO należą: aparatura modułowa, oprawy oświetleniowe, akcesoria, źródła światła i podzespoły.

Luxmena
Schelinger
Rozwijamy własne marki produkcyjne, aby mieć pewność, że sprzedajemy towar wysokiej jakości. W asortymencie Bemko znajdziesz nasze produkty Schelinger oraz Luxmena.

Wspieramy Twój biznes

Nasza oferta to nie tylko produkty. " "Naszym klientom dostarczamy niezbędną wiedzę oraz dokumenty, atesty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej
Wspieramy Twój biznes
office

Poznaj nas

Jesteśmy firmą, która ma już 15 lat doświadczenia w handlu. Od 5 lat rozwijamy własną produkcję w Polsce, ponieważ naszym priorytetem jest stale poszerzać ofertę o produkty wysokiej jakości.

Znajdź dystrybutora

Wyszukaj partnera w naszej sieci sprzedaży. Wybieraj wśród hurtowni, sklepów oraz e-partnerów.