Nasza oferta

Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów. Znajdź interesujące Cię rozwiązania i złóż zamówienie już dziś.

25-26 lipca 2024 r. remanent
25-26 lipca 2024 r. remanent
W związku z planowanym w dniach 25-26 lipca 2024 r. remanenteminformujemy, że zamówienia będą realizowane do dnia 23 lipca, do godziny 12:00.Zamówienia złożone w późniejszym terminie będą realizowane od
OPRAWA LINIOWA LOR LORIEN - NOWOŚĆ
OPRAWA LINIOWA LOR LORIEN - NOWOŚĆ
Nasze nowe oprawy liniowe LOR „Lorien” cechują się wyjątkowo wysoką jakością wykonania i trwałością.     Szczegóły produktu: Obudowa o długości 120 cm Profil aluminiowy 60x35 mm Izolowany, odporny
OPRAWA ULICZNA LED AVN AVENUE
OPRAWA ULICZNA LED AVN AVENUE
Najnowsza oprawa uliczna „AVENUE” stworzona z myślą o rozwoju technologii LED w oświetleniu zewnętrznym. Produkt ten jest idealny zarówno do modernizacji obecnych instalacji oświetleniowych, jak i do nowych
Dni Otwarte w Hurtowni Elgra Bytom - 20 czerwca
Dni Otwarte w Hurtowni Elgra Bytom - 20 czerwca
20 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Dniach Otwartych w hurtowni Elgra w Bytomiu. To było wyjątkowe wydarzenie, podczas którego mogliśmy zaprezentować nasze produkty i nawiązać nowe kontakty.

Zobacz wszystkie

Kategorie produktowe

Do głównych grup produktowych BEMKO należą: aparatura modułowa, oprawy oświetleniowe, akcesoria, źródła światła i podzespoły.

Luxmena
Schelinger
Rozwijamy własne marki produkcyjne, aby mieć pewność, że sprzedajemy towar wysokiej jakości. W asortymencie Bemko znajdziesz nasze produkty Schelinger oraz Luxmena.

Wspieramy Twój biznes

Nasza oferta to nie tylko produkty. " "Naszym klientom dostarczamy niezbędną wiedzę oraz dokumenty, atesty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej
Wspieramy Twój biznes
office

Poznaj nas

Jesteśmy firmą, która ma już 15 lat doświadczenia w handlu. Od 5 lat rozwijamy własną produkcję w Polsce, ponieważ naszym priorytetem jest stale poszerzać ofertę o produkty wysokiej jakości.

Znajdź dystrybutora

Wyszukaj partnera w naszej sieci sprzedaży. Wybieraj wśród hurtowni, sklepów oraz e-partnerów.