Nasza oferta

Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów. Znajdź interesujące Cię rozwiązania i złóż zamówienie już dziś.

Diament Forbesa 2024 dla Bemko
Diament Forbesa 2024 dla Bemko
Firma Bemko została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem "Diament Forbesa". Jest to wyjątkowe osiągnięcie, ponieważ lista "Diamentów Forbesa" jest jednym z najbardziej cenionych rankingów wskazujących
Majówka 2024
Majówka 2024
Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 2.05.2024 r. firma Bemko Sp. z o.o. będzie nieczynna.  
„Śniadanie z Instalatorem” w hurtowni Kurczoba Łódź
„Śniadanie z Instalatorem” w hurtowni Kurczoba Łódź
Chcielibyśmy podzielić się z Państwem wspaniałymi wieściami! W zeszłą środę mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w wydarzeniu „Śniadanie z Instalatorem” w renomowanej hurtowni Kurczoba Łódź. Nasz przedstawiciel
Niezapomniane szkolenie z firmą Elpie!
Niezapomniane szkolenie z firmą Elpie!
14 Marca mieliśmy zaszczyt prowadzić inspirujące szkolenie dla naszych partnerów z Elpie Lublin. Razem zgłębialiśmy tajniki najnowszych produktów i dzieliliśmy się wiedzą, która zapewni nam wszystkim jeszcze

Zobacz wszystkie

Kategorie produktowe

Do głównych grup produktowych BEMKO należą: aparatura modułowa, oprawy oświetleniowe, akcesoria, źródła światła i podzespoły.

Luxmena
Schelinger
Rozwijamy własne marki produkcyjne, aby mieć pewność, że sprzedajemy towar wysokiej jakości. W asortymencie Bemko znajdziesz nasze produkty Schelinger oraz Luxmena.

Wspieramy Twój biznes

Nasza oferta to nie tylko produkty. " "Naszym klientom dostarczamy niezbędną wiedzę oraz dokumenty, atesty i certyfikaty.

Dowiedz się więcej
Wspieramy Twój biznes
office

Poznaj nas

Jesteśmy firmą, która ma już 15 lat doświadczenia w handlu. Od 5 lat rozwijamy własną produkcję w Polsce, ponieważ naszym priorytetem jest stale poszerzać ofertę o produkty wysokiej jakości.

Znajdź dystrybutora

Wyszukaj partnera w naszej sieci sprzedaży. Wybieraj wśród hurtowni, sklepów oraz e-partnerów.