PROGRAMATOR CZASOWY ELEKTRONICZNY 7D
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | AC/DC 24-264V~ 50/60Hz |
|---|
| Długość | 83mm |
|---|---|
| Szerokość | 36mm |
| Wysokość | 68mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 100 |
|---|
| Charakterystyka | AC |
|---|---|
| Liczba modułów | 2 |
| Liczba programów | 50 |
| Montaż | Szyna DIN/TH 35mm |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui: 415V |
| Prąd różnicowy | 30mA |
| Temperatura pracy | -20°C /+55°C |
| Marka | Schelinger |







