LATARKA HYBRYDOWA LED ZOOM 1200mAh IP42
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Stop aluminium, ABS |
|---|
| Moc | 10W |
|---|
| Barwa światła | 6500K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Długość | 157mm |
|---|---|
| Średnica | 40mm |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP42 |
| Karton | 50 |
|---|
| Akumulator | Li-ion 1200mAh 3,7V |
|---|---|
| Temperatura pracy | max. +60°C |
| Marka | Bemko |









