LATARKA WIELOFUNKCYJNA LED 1000mAh IP44
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | Max 10W |
|---|
| Barwa światła | 6500K |
|---|---|
| Strumień świetlny | Max 330lm |
| Długość | 96mm |
|---|---|
| Szerokość | 32mm |
| Wysokość | 17mm |
| Stopień szczelności | IP44 |
|---|
| Karton | 40 |
|---|
| Marka | Bemko |
|---|






