LATARKA WIELOFUNKCYJNA LED 6000mAh IP42
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Aluminium, nylon, magnes |
|---|
| Moc | 5W (przód), 20W (boki) |
|---|
| Barwa światła | 3000K / 4000K / 6500K |
|---|---|
| Strumień świetlny | 2000lm |
| Długość | 78mm |
|---|---|
| Średnica | 210mm |
| Gwarancja | 3 lata |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP42 |
| Karton | 10 |
|---|
| Akumulator | Li-ion 6000mAh 3,7V |
|---|---|
| Temperatura pracy | max. +60°C |
| Marka | Bemko |


















