NAŚWIETLACZ SOLARNY LED TRINGO 1,5W 220LM 4000K IP65 CZARNY CZ. PIR
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | 1,5W |
|---|
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Strumień świetlny | 220lm |
| Długość | 144,5mm |
|---|---|
| Szerokość | 96mm |
| Wysokość | 79mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class III |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 20 |
|---|
| Akumulator | Li-ion 1200mAh 3,7V |
|---|---|
| UGR | <19 |
| Zasięg detekcji | 6m |
| Marka | Bemko |




