NAŚWIETLACZ LED CAMPUS 30W 4000K 5100lm IP66 60X60 SZARY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Stop aluminium, szkło hartowane |
|---|---|
| Kolor | RAL 7037 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 30W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 60° |
| Strumień świetlny | 4200lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>70 |
| Długość | 270mm |
|---|---|
| Szerokość | 230mm |
| Wysokość | 50mm |
| Klasa ochronności | Class I |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP66 |
| Karton | 10 |
|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40°C /+40°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Luxmena |
Dostępne wykonania
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C66-LFC-030DG-4K-9090 | 5100lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
| C66-LFC-060DG-4K-9090 | 10200lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
| C66-LFC-100DG-4K-9090 | 17000lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
| C66-LFC-150DG-4K-9090 | 25500lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
| C66-LFC-250DG-4K-9090 | 42500lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
| C66-LFC-030DG-4K-6060 | 4200lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
| S-C66-LFC-060DG-3K-9090 | 8400lm | 3000K | IP66 | RAL7037 | Class I | IK08 |
| S-C66-LFC-100DG-3K-9090 | 15000lm | 3000K | IP66 | RAL7037 | Class I | IK08 |
| S-C66-LFC-150DG-3K-9090 | 22500lm | 3000K | IP66 | RAL7037 | Class I | IK08 |
| S-C66-LFC-250DG-3K-9090 | 37500lm | 3000K | IP66 | RAL7037 | Class I | IK08 |
| S-C66-LFC-200DG-3K-9090 | 30000lm | 3000K | IP66 | RAL7037 | Class I | IK08 |
| C66-LFC-200DG-4K-9090 | 34000lm | 4000K | IP66 | RAL 7037 | Class I | IK08 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C66-LFC-030DG-4K-9090 | 270mm | 230mm | 50mm |
| C66-LFC-060DG-4K-9090 | 320mm | 224mm | 50mm |
| C66-LFC-100DG-4K-9090 | 421mm | 291mm | 62mm |
| C66-LFC-150DG-4K-9090 | 421mm | 291mm | 62mm |
| C66-LFC-250DG-4K-9090 | 520mm | 342mm | 65mm |
| C66-LFC-030DG-4K-6060 | 270mm | 230mm | 50mm |
| S-C66-LFC-060DG-3K-9090 | 320mm | 224mm | 50mm |
| S-C66-LFC-100DG-3K-9090 | 421mm | 291mm | 62mm |
| S-C66-LFC-150DG-3K-9090 | 421mm | 291mm | 62mm |
| S-C66-LFC-250DG-3K-9090 | 520mm | 342mm | 65mm |
| S-C66-LFC-200DG-3K-9090 | 520mm | 342mm | 65mm |
| C66-LFC-200DG-4K-9090 | 520mm | 342mm | 65mm |




