ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED HERMETYCZNY IP67 12V 100W
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | max. 100W |
|---|
| Długość | 190mm |
|---|---|
| Szerokość | 37mm |
| Wysokość | 52mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP67 |
| Karton | 20 |
|---|
| Max. moc obciążenia | 8,33A |
|---|---|
| Napięcie wej. | 220-240V~ 50/60Hz |
| Napięcie wyj. | 12V DC |
| Sprawność | 92% |
| Temperatura pracy | -20°C / +45°C |
| Współczynnik mocy | PF>0,9 |
| Marka | Bemko |
