WYŁĄCZNIK RCBO 2P C 10A 30mA 10kA TYP A SCHELINGER
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | Un: 230/240V~ 50/60Hz |
|---|
| Długość | 82 |
|---|---|
| Szerokość | 36 |
| Wysokość | 68 |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Opakowanie | 6 |
|---|---|
| Karton | 60 |
| Charakterystyka | C |
|---|---|
| Eksploatacyjna zdolność łączeniowa | Ics: 10kA |
| Napięcie udarowe | Uimp: 4kV |
| Prąd różnicowy | 30mA |
| Prąd zwarciowy umowny | Inc: 10kA |
| Temperatura pracy | -25°C / +40°C |
| Zwarciowa zdolność łączeniowa | 2kA |
| Prąd znamionowy | In: 10A |
| Marka | Schelinger |





