ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY PV 4-POLOWY 1200V DC 32A
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Długość | 95mm |
|---|---|
| Szerokość | 60mm |
| Wysokość | 87mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Karton | 60 |
|---|
| Montaż | Szyna DIN/TH 35mm |
|---|---|
| Napięcie udarowe | Uimp: 8kV |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui: 1200V |
| Temperatura pracy | -40°C / +85°C |
| Marka | Schelinger |







