OPRAWA LED LONGER 200W 6000K 24000LM IP65
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
HB7
Specyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | Un: ~230V/50Hz |
|---|---|
| Moc | 200W |
| Barwa światła | 6000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 30 x 70° |
| Strumień świetlny | 2400lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 1185mm |
|---|---|
| Szerokość | 165mm |
| Wysokość | 195mm |
| Klasa ochronności | I |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK10 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Liczba modułów | 4 |
|---|---|
| Skuteczność świetlna | 135lm/W |
| Temperatura pracy | -30°C /+40°C |
| Trwałość | L70B50: 60000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Bemko |
Dostępne wykonania
| Moc | Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Klasa ochronności | Skuteczność świetlna | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S-C85-HBL-200-3070-6K | 200W | 2400lm | 6000K | IP65 | I | 135lm/W | IK10 |
| S-C85-HBL-150A-840B-9006A-3070 | 150W | 50250lm | 4000K | IP66 | I | 135lm/W | IK08 |
| S-C85-HBL-150A-840B-9006A-9090 | 150W | 20250lm | 4000K | IP66 | I | 135lm/W | IK08 |
| S-C85-HBL-150A-840B-9006A-15580 | 150W | 20250lm | 4000K | IP66 | I | 165lm/W | IK10 |
| S-C85-HBL-150A-857B-9006A-3070 | 150W | 20250lm | 4000K | IP66 | I | 135lm/W | IK08 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| S-C85-HBL-200-3070-6K | 1185mm | 165mm | 195mm |
| S-C85-HBL-150A-840B-9006A-3070 | 920mm | 165mm | 195mm |
| S-C85-HBL-150A-840B-9006A-9090 | 920mm | 165mm | 195mm |
| S-C85-HBL-150A-840B-9006A-15580 | 920mm | 165mm | 195mm |
| S-C85-HBL-150A-857B-9006A-3070 | 920mm | 165mm | 195mm |





