CZUJNIK RUCHU PIR 800W 360* Z SONDĄ
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
B51-SES24WH
Specyfikacja techniczna
| Kolor | Biały |
|---|
| Moc | 800W (źródła żarowe) / 400W (świetlówki kompaktowe) |
|---|
| Długość | 56mm |
|---|---|
| Szerokość | 37mm |
| Wysokość | 26mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | II |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 100 |
|---|---|
| Paleta | 4000 |
| Napięcie zasilania | ~230V/50Hz |
|---|---|
| Próg zadziałania | 10lux/2000lux |
| Temperatura pracy | -20°C /+40°C |
| Typ czujnika | Podczerwień (PIR) |
| Zasięg detekcji | 360°; 3m/6m |
| Marka | Bemko |

