TUBA LED 230V T8 1500MM 22W 1920LM 3000K WW SZKŁO MLECZNA (KARTON 25SZT.)
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 22W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Barwa światła | 3000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 240° |
| Strumień świetlny | 1920lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 1514mm |
|---|---|
| Szerokość | 28mm |
| Wysokość | 28mm |
| EPREL numer rej. | 663022 |
|---|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Klasa energetyczna | F |
| Karton | 25 |
|---|---|
| Paleta | 800 |
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,7 |
| Trzonek | G13 |
| Typ | Jednostronnie zasilany |
| Marka | Bemko |



