OPASKA ZACISKOWA 4.8*300 CZARNA 100 SZT
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Poliamid PA66 |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 300mm |
|---|---|
| Szerokość | 4,8mm |
| Karton | 100 |
|---|---|
| Paleta | 1600 |
| Temperatura pracy | -40°C /+85°C |
|---|---|
| Marka | Bemko |
