OPASKA ZACISKOWA 4.8*200 CZARNA 25 SZT
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Poliamid PA66 |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 200mm |
|---|---|
| Szerokość | 4,8mm |
| Opakowanie | 25 |
|---|---|
| Karton | 500 |
| Paleta | 8000 |
| Temperatura pracy | -40°C /+85°C |
|---|---|
| Marka | Bemko |
