OPRAWA HERMETYCZNA ALWAR EMPTY 2X36W IP65
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
zasilanie uniwersalne
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Stal, obudowa: ABS, klosz: PC |
|---|
| Źródło światła | 2 x T8-LED 120cm (brak w komplecie) |
|---|
| Długość | 1260mm |
|---|---|
| Szerokość | 123mm |
| Wysokość | 83mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| PZH | TAK |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Opakowanie | 1 |
|---|---|
| Karton | 6 |
| Paleta | 90 |
| Napięcie zasilania | 230V~50Hz |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Bez etykiety |
| Temperatura pracy | -20°C /+55°C |
| Trzonek | G13 |
| Marka | Bemko |
Dostępne wykonania
| Stopień szczelności | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|
| S-C10-E-OHB236PC | IP65 | I | IK08 |
| S-C10-E-OHB118PC | IP65 | I | IK08 |
| S-C10-E-OHB258PC | IP65 | I | IK08 |
| S-C10-E-OHB158PC | IP65 | I | IK08 |
| S-C10-E-OHB218PC | IP65 | I | IK08 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| S-C10-E-OHB236PC | 1260mm | 123mm | 83mm |
| S-C10-E-OHB118PC | 650mm | 75mm | 83mm |
| S-C10-E-OHB258PC | 1560mm | 123mm | 83mm |
| S-C10-E-OHB158PC | 1560mm | 75mm | 83mm |
| S-C10-E-OHB218PC | 650mm | 123mm | 83mm |




