OPRAWA ALIT XP7 2X36W IP-20 PC-OPAL EMPTY 120CM
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
C184-E-XP7236KM-PC
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Stal, klosz: PC |
|---|---|
| Kolor | RAL9003 |
| Źródło światła | 2x MAX 36W (T8-LED 120cm) (brak w komplecie) |
|---|
| Długość | 1254mm |
|---|---|
| Szerokość | 150mm |
| Wysokość | 65mm |
| Klasa ochronności | Class I |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK02 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 4 |
|---|---|
| Paleta | 80 |
| Klosz | Mleczny |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Bez etykiety |
| Temperatura pracy | +5°C /+30°C |
| Trzonek | G13 |
| Marka | Bemko |
Dostępne wykonania
| Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|
| C184-E-XP7236KM-PC | IP20 | RAL9003 | Class I | IK02 |
| C184-E-XP7236KP-PC | IP20 | RAL9003 | Class I | IK02 |
| C184-E-XP7218KP-PC | IP20 | RAL9003 | Class I | IK02 |
| C184-E-XP7218KM-PC | IP20 | RAL9003 | Class I | IK02 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C184-E-XP7236KM-PC | 1254mm | 150mm | 65mm |
| C184-E-XP7236KP-PC | 1254mm | 150mm | 65mm |
| C184-E-XP7218KP-PC | 644mm | 150mm | 65mm |
| C184-E-XP7218KM-PC | 644mm | 150mm | 65mm |





