HERMETYK LED SOLIS 18W 4000K 2520LM IP65
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Obudowa: PC, klosz: PC |
|---|---|
| Kolor | RAL9003 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 18W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Zasilanie | Przelotowe |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 2520lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 600mm |
|---|---|
| Szerokość | 70mm |
| Wysokość | 45mm |
| EPREL numer rej. | 628928 |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 16 |
|---|---|
| Paleta | 304 |
| Montaż | Rozstaw uchwytów: 405mm ÷ 505mm |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| UGR | <22 |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Bemko |
Dostępne wykonania
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C17-HLS-060-180-4K | 2520lm | 4000K | IP65 | RAL9003 | Class II | IK08 |
| C17-HLS-150-480-4K | 6720lm | 4000K | IP65 | RAL9003 | Class II | IK08 |
| C17-HLS-120-360-4K | 5040lm | 4000K | IP65 | RAL9003 | Class II | IK08 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| C17-HLS-060-180-4K | 600mm | 70mm | 45mm |
| C17-HLS-150-480-4K | 1500mm | 80mm | 45mm |
| C17-HLS-120-360-4K | 1200mm | 70mm | 45mm |



