OPRAWA HERMETYCZNA 18W 4000K 2790LM IP65 BIAŁA
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
Specyfikacja techniczna
| Materiał | PC |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 18W |
|---|---|
| Źródło światła | LED SMD |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 2790lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 616mm |
|---|---|
| Szerokość | 81mm |
| Wysokość | 69mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 30 |
|---|---|
| Paleta | 240 |
| Napięcie zasilania | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
| Ściemniacz | nie współpracuje |
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
| Trwałość | L70B50: 100000h |
| Współczynnik mocy | PF>0,7 |
| Marka | Bemko |






