HIGHBAY LED ULTRAS 1-10V 100W 4000K 15000LM IP65 110°÷120°
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Stop aluminium, PC |
|---|---|
| Kolor | RAL 9011 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 100W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 110° |
| Strumień świetlny | 15000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>70 |
| Długość | 240mm |
|---|---|
| Szerokość | 240mm |
| Wysokość | 320mm |
| EPREL numer rej. | 563709 |
|---|---|
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 1 |
|---|---|
| Paleta | 88 |
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Temperatura pracy | -35°C / +50°C |
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Marka | Luxmena |






