HIGHBAY LED GAMPER 150W 4000K 15000LM CRI80 IP65 90° SZARY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
Specyfikacja techniczna
| Materiał | Stop aluminum, PC |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 150W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Strumień świetlny | 15000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 277mm |
|---|---|
| Szerokość | 277mm |
| Wysokość | 68mm |
| Klasa ochronności | Class I |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP65 |
| Karton | 10 |
|---|
| Rodzaj produktu | Wyposażony |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C/ +40°C |
| Trwałość | 50000h |
| Marka | Kafler |





