ŹRÓDŁO LED SAMSUNG INSIDE 230V GU10 5W 470LM 6500K 120ST
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 5W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Barwa światła | 6500K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 470lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 50mm |
|---|---|
| Szerokość | 50mm |
| Wysokość | 55mm |
| EPREL numer rej. | 1318796 |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Klasa energetyczna | E |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Opakowanie | 10 |
|---|---|
| Karton | 100 |
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Trwałość | L70B50: 25000h |
| Trzonek | GU10 |
| Marka | Bemko |



