ZASILACZ NA SZYNĘ DIN 12V 15W
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | Max 15W |
|---|
| Długość | 90mm |
|---|---|
| Szerokość | 17,5mm |
| Wysokość | 58mm |
| Klasa ochronności | II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 100 |
|---|
| Napięcie wej. | 100 ÷ 240V~ 50/60Hz |
|---|---|
| Napięcie wyj. | 12V DC |
| Temperatura pracy | -10°C ÷ +50°C |
| Prąd znamionowy | OUTPUT: 1,25A |
| Marka | Schelinger |





