WYŁĄCZNIK ZMIERZCHOWY 20A 2-100 LUX Z SONDĄ
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
A25-WZ38
Specyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | ~230V/50Hz |
|---|
| Długość | 89mm |
|---|---|
| Szerokość | 36mm |
| Wysokość | 65mm |
| Klasa ochronności | II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20/IP65 |
| Karton | 100 |
|---|---|
| Paleta | 2400 |
| Max. prąd obciążenia | max. 20A |
|---|---|
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Temperatura pracy | -20°C /+40°C |
| Marka | Bemko |


