WYŁĄCZNIK RCBO 2P C 25A 30mA 10kA TYP A SCHELINGER
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | Un: 230/240V~ 50/60Hz |
|---|
| Długość | 68 |
|---|---|
| Szerokość | 36 |
| Wysokość | 82 |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Paczka | 6 |
|---|---|
| Karton | 60 |
| Charakterystyka | C |
|---|---|
| Eksploatacyjna zdolność łączeniowa | Ics: 10kA |
| Napięcie udarowe | Uimp: 4kV |
| Prąd różnicowy | 30mA |
| Prąd zwarciowy umowny | Inc: 10kA |
| Temperatura pracy | -25°C /40°C |
| Prąd znamionowy | 25A |
| Marka | Schelinger |





