TAŚMA LED PREMIUM 24V DC COB 2400LED/5M 14W/1M IP20 BIAŁA CIEPŁA
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 14W /1m |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 24V DC |
| Barwa światła | 3000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 1240lm /1m |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>90 |
| Długość | 5 x 1m |
|---|---|
| Szerokość | 8mm |
| EPREL numer rej. | 1596670 |
|---|---|
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa ochronności | III |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 100 |
|---|
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Temperatura pracy | +5°C /+25°C |
| Trwałość | L70B50: 25000h |
| Marka | Bemko |


