RAMKA MONTAŻOWA DO PANELU LED 30x120 BIAŁA ECO
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Aluminium |
|---|
| Długość | 1198mm |
|---|---|
| Szerokość | 298mm |
| Wysokość | 43mm |
| Paczka | 20 |
|---|---|
| Karton | 25 |
| Paleta | 450 |
| Marka | Bemko |
|---|

