PROGRAMATOR CZASOWY MECHANICZNY 24H SCHELINGER
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszyka
A26-TSGM1
Specyfikacja techniczna
| Długość | 92mm |
|---|---|
| Szerokość | 18mm |
| Wysokość | 63mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Opakowanie | 10 |
|---|---|
| Karton | 100 |
| Paleta | 4000 |
| Dokładność | 15min |
|---|---|
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba programów | 96 zapadek |
| Max. moc obciążenia | 3500W |
| Max. prąd obciążenia | 16A |
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Napięcie zasilania | 230V~ 50Hz |
| Styki | 1xNO |
| Temperatura pracy | -10°C / +40°C |
| Typ | Mechaniczny dobowy |
| Marka | Schelinger |







