NAŚWIETLACZ LED HIGER 18W 4000K 2880LM SREBRNY IP66 15°
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Kolor | Srebrny |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 18W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 15° |
| Strumień świetlny | 2880lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>70 |
| Długość | 228mm |
|---|---|
| Szerokość | 198mm |
| Wysokość | 67mm |
| Gwarancja | 60 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| Stopień ochrony (IK) | IK08 |
| Stopień szczelności | IP66 |
| Temperatura pracy | -30°C /+35°C |
|---|---|
| Trwałość | 100000h |
| Marka | Luxmena |
Dostępne wykonania
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| I-P1_C85-HBH-18A-740-9006A-015 | 2880lm | 4000K | IP66 | Srebrny | I | IK08 |
| I-P1_C85-HBH-18A-740-9005A-015 | 2880lm | 4000K | IP66 | Czarny | I | IK08 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| I-P1_C85-HBH-18A-740-9006A-015 | 228mm | 198mm | 67mm |
| I-P1_C85-HBH-18A-740-9005A-015 | 228mm | 198mm | 67mm |


