MODUŁOWY PRZEŁĄCZNIK INSTALACYJNY I-0-II 2P 63A
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | 230/400V~ 50Hz |
|---|
| Długość | 83mm |
|---|---|
| Szerokość | 36mm |
| Wysokość | 72mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Karton | 120 |
|---|
| Montaż | Szyna DIN 35mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C /+50°C |
| Prąd znamionowy | Ie: 63A |
| Marka | Schelinger |





