HERMETIC FIXTURE AKWAR 2X18W 4000K 3900LM IP65
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | Obudowa: PC, klosz: PS |
|---|
| Lighting source | 2 x T8 LED 120cm; 2 x MAX 18W (w komplecie 2 x T8-LED120-ZJM-4K) |
|---|---|
| Nominal voltage | Un: 230V~ 50Hz |
| Power consumption | 36W |
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 3900lm |
| Height | 55mm |
|---|---|
| Length | 1276mm |
| Width | 91mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Protection degree | IK08 |
| Warranty | 2 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 12 |
|---|---|
| Palette | 96 |
| Durability | L70B50: 30000h |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C /+55°C |
| Product type | Wyposażony |
| Lamp base | G13 |
| Brand | Kafler |






