HERMETIC FIXTURE 36W 4000K 5580LM IP65 WHITE
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Material | PC |
|---|
| Lighting source | LED |
|---|---|
| Power consumption | 36W |
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 5580lm |
| Height | 69mm |
|---|---|
| Length | 1212mm |
| Width | 81mm |
| Protection class | Class II |
|---|---|
| Protection degree | IK08 |
| Warranty | 5 years |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 30 |
|---|---|
| Palette | 180 |
| Dimmer | nie współpracuje |
|---|---|
| Durability | L70B50: 100000h |
| Operating temperature | -20°C / +40°C |
| Power factor | PF>0,9 |
| Power supply | Un: 230V~ 50Hz |
| Product type | Wyposażony |
| Brand | Bemko |






