DOUBLE TRIPOD WITH FLOODLIGHT 2x50W 4000K IP65
Detailed information regarding price and stock availability is available after logging in.
Log in to add a product to your cartTechnical Specification
| Nominal voltage | Un: 230~50Hz |
|---|---|
| Power consumption | 100W (2x50W) |
| Beem angle | 120° |
|---|---|
| Color rendering index | CRI>80 |
| Color temperature | 4000K |
| Luminous flux | 9400lm (2x4700lm) |
| Height | max 1580mm |
|---|---|
| Length | 480mm |
| Width | max 1000mm |
| Protection class | Class I |
|---|---|
| Protection degree | IK06 |
| Degree of protection | IP65 |
| Carton | 6 |
|---|---|
| Palette | 48 |
| Durability | L70B50: 25000h |
|---|---|
| Operating temperature | -20°C / +40°C |
| Product type | Wyposażony |
| Cable length | 1500mm |
| Brand | Kafler |



















