ŹRÓDŁO LED FILAMENT 230V E14 C35 6W 750LM 4000K 320ST
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 6W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 320° |
| Strumień świetlny | 750lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 35mm |
|---|---|
| Szerokość | 35mm |
| Wysokość | 98mm |
| EPREL numer rej. | 1418231 |
|---|---|
| Gwarancja | 3 lata |
| Klasa energetyczna | E |
| Opakowanie | 10 |
|---|---|
| Karton | 100 |
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Trwałość | L70B50: 25000h |
| Trzonek | E14 |
| Marka | Bemko |


