ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED 12V 5W
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | 5W |
|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 500 |
|---|---|
| Paleta | 10000 |
| Max. prąd obciążenia | 500mA |
|---|---|
| Napięcie zasilania | ~230V/50Hz |
| Współczynnik mocy | PF>0,5 |
| Wymiary | 54x28x24mm |
| Marka | Bemko |
