ZASILACZ ELEKTRONICZNY LED 12V 25W
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc | max. 25W |
|---|
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | I |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 100 |
|---|---|
| Paleta | 2000 |
| Max. prąd obciążenia | 2,1A |
|---|---|
| Napięcie wej. | 230V/50Hz |
| Napięcie wyj. | 12V DC |
| Współczynnik mocy | PF>0,5 |
| Wymiary | 59x85x39mm |
| Marka | Bemko |




