WSKAŹNIK NAPIĘCIA NATĘŻENIA CZĘSTOTLIWOŚCI 1F CYFROWY SCHELINGER
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | 80-500V/ 0-99Hz |
|---|
| Długość | 81mm |
|---|---|
| Szerokość | 18mm |
| Wysokość | 66mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Karton | 100 |
|---|
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
|---|---|
| Napięcie znamionowe izolacji | 660V |
| Temperatura pracy | -50°C /+55°C |
| Prąd znamionowy | 0-100A |
| Marka | Schelinger |




