WSKAŹNIK ENERGII 3 FAZOWY 5 (80) A
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | 3x230/400V~ 50/60Hz |
|---|
| Długość | 114mm |
|---|---|
| Szerokość | 75mm |
| Wysokość | 68mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Karton | 48 |
|---|---|
| Paleta | 960 |
| Dokładność | 0,01kWh |
|---|---|
| Klasa ograniczenia energii | 1 |
| Liczba cyfr na wyświetlaczu | 6+2 |
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
| Prąd maksymalny | 80A |
| Temperatura pracy | -20°C / +55°C |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Marka | Schelinger |






