TAŚMA LED PREMIUM 24V DC COB 1920LED/5M 9,5W/1m IP20 3LATA GW. BIAŁA ZIMNA
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 9,5W/1m |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 24V DC |
| Barwa światła | 6500K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 1000lm/1m |
| Długość | 5m |
|---|---|
| Szerokość | 10mm |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Klasa ochronności | III |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Liczba cykli on/off | 15000x |
|---|---|
| Temperatura pracy | 5°C / 25°C |
| Trwałość | L70B50: 15000h |
| Marka | Bemko |


