SOLARNA OPRAWA ULICZNA LED SOLER 40W 4000K 6000LM IP66 DARK GREY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Stop aluminium, tworzywo sztuczne |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 40W |
|---|
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 6000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 832mm |
|---|---|
| Szerokość | 345mm |
| Wysokość | 115mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class I |
| Stopień ochrony (IK) | IK02 |
| Stopień szczelności | IP66 |
| Karton | 1 |
|---|
| Akumulator | Li-ion 20000mAh 11,1V |
|---|---|
| Temperatura pracy | -30°C /+50°C |
| Trwałość | L70B50: 25000h |
| Typ czujnika | Ruchu MV |
| UGR | <22 |
| Zasięg detekcji | 8-12m |
| Marka | Luxmena |





