SŁUP OŚWIETLENIOWY SKŁADANY 3M 160X160MM FI60MM SZARY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Stal galwanizowana Q235 |
|---|---|
| Kolor | RAL7045 |
| Maksymalny udźwig | 10kg |
|---|---|
| Szerokość | fi 72.5mm |
| Wysokość | 3m |
| Paleta | 21 |
|---|
| Montaż | Rozstaw otworów 160mm; rozmiar otworów 78x200mm |
|---|---|
| Marka | Bemko |










