ROZŁĄCZNIK IZOLACYJNY 3P 100A SCHELINGER
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Długość | 81mm |
|---|---|
| Szerokość | 53mm |
| Wysokość | 69mm |
| Stopień szczelności | IP20 |
|---|
| Opakowanie | 4 |
|---|---|
| Karton | 40 |
| Montaż | Szyna DIN/TH/THS 35mm |
|---|---|
| Napięcie udarowe | Uimp: 6kV |
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui: 500V |
| Marka | Schelinger |





