ROZDZIELNICA NATYNKOWA IP40 ZACISKI 4N+4PE 1x4P
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Długość | 111mm |
|---|---|
| Szerokość | 200mm |
| Wysokość | 93mm |
| Klasa ochronności | Class II |
|---|---|
| Stopień ochrony (IK) | IK06 |
| Stopień szczelności | IP40 |
| Karton | 30 |
|---|
| Napięcie znamionowe izolacji | Ui: 400V AC |
|---|---|
| Temperatura pracy | -25°C / +40°C |
| Marka | Schelinger |


