PUSZKA INSTALACYJNA NATYNKOWA 85x85x36,5MM IP55 12P JASNOSZARA
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Napięcie znamionowe | 400V |
|---|
| Długość | 85mm |
|---|---|
| Szerokość | 85mm |
| Wysokość | 36,5mm |
| Stopień szczelności | IP55 |
|---|
| Karton | 100 |
|---|
| Ilość zacisków | 12P |
|---|---|
| Marka | Bemko |

