PLAFONIERA LED CELIA 20-40W 3000-4000K 4300LM IP54
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | PC |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | 20-40W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
| Barwa światła | 3000K / 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 125° |
| Strumień świetlny | 4300lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 460mm |
|---|---|
| Szerokość | 460mm |
| Wysokość | 57mm |
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK07 |
| Stopień szczelności | IP54 |
| Karton | 5 |
|---|
| Temperatura pracy | -20°C / +40°C |
|---|---|
| Trwałość | L80B10: 60000h |
| Marka | Luxmena |








