PANEL BACKLIGHT SUPERIOR BLS 40W 4000K 5000LM IP44 UGR19 120x30 PZH
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Stop aluminium, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor | RAL9003 |
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 40W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 90° |
| Strumień świetlny | 5000lm |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | CRI>80 |
| Długość | 1195mm |
|---|---|
| Szerokość | 295mm |
| Wysokość | 35mm |
| EPREL numer rej. | 669868 |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | D |
| Klasa ochronności | Class II |
| PZH | TAK |
| Stopień ochrony (IK) | IK03 |
| TUV | TAK |
| Stopień szczelności | IP44 |
| Karton | 6 |
|---|---|
| Paleta | 90 |
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C /+45°C |
| Trwałość | L80B10:100000h |
| UGR | <19 |
| Współczynnik mocy | DF>0,9 |
| Zasilacz zewnętrzny | TAK |
| Marka | Luxmena |
Dostępne wykonania
| Strumień świetlny | Barwa światła | Stopień szczelności | Kolor | Klasa ochronności | Stopień ochrony (IK) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S-C72-BLS-066-400-4K-WH-U19 | 5000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | Class II | IK03 |
| S-C72-BLS-123-400-4K-WH-U19 | 5000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | Class II | IK03 |
| C72-BLS-123-300-4K-WH-U19 | 4000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | II | IK03 |
| C72-BLS-066-200-4K-WH-U19 | 3000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | Class II | IK03 |
| C72-BLS-123-200-4K-WH-U19 | 3000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | Class II | IK03 |
| C72-BLS-066-260-4K-WH-U19 | 4000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | Class II | IK03 |
| C72-BLS-123-260-4K-WH-U19 | 4000lm | 4000K | IP44 | RAL9003 | Class II | IK03 |
Wymiary
| Długość | Szerokość | Wysokość | |
|---|---|---|---|
| S-C72-BLS-066-400-4K-WH-U19 | 595mm | 595mm | 35mm |
| S-C72-BLS-123-400-4K-WH-U19 | 1195mm | 295mm | 35mm |
| C72-BLS-123-300-4K-WH-U19 | 295mm | 1195mm | 35mm |
| C72-BLS-066-200-4K-WH-U19 | 595mm | 595mm | 35mm |
| C72-BLS-123-200-4K-WH-U19 | 1195mm | 295mm | 35mm |
| C72-BLS-066-260-4K-WH-U19 | 595mm | 595mm | 35mm |
| C72-BLS-123-260-4K-WH-U19 | 1195mm | 295mm | 35mm |





