PANEL BACKLIGHT DENAR BLD 32W 4000K 3500LM IP44 40x40 CZARNY
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Kolor | RAL9005 |
|---|
| Moc w trybie włączenia (Pon) | Pon: 32W |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~50Hz |
| Barwa światła | 4000K |
|---|---|
| Kąt rozsyłu | 120° |
| Strumień świetlny | 3500lm |
| Długość | 400mm |
|---|---|
| Szerokość | 400mm |
| Wysokość | 42mm |
| EPREL numer rej. | 651884 |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa ochronności | Class II |
| Stopień ochrony (IK) | IK05 |
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 10 |
|---|
| Rodzaj produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Trwałość | L70B50: 50000h |
| UGR | <22 |
| Zasilacz zewnętrzny | TAK |
| Marka | Luxmena |
