OPRAWA RASTROWA RES T8 4x18W N/T KAFLER "EMPTY"
Szczegółowe informacje dotyczące ceny i stanu magazynowego dostępne po zalogowaniu.
Zaloguj się, aby dodać produkt do koszykaSpecyfikacja techniczna
| Materiał | Obudowa: Stal |
|---|---|
| Kolor | RAL9003 |
| Napięcie znamionowe | Un: 230V~ 50Hz |
|---|---|
| Źródło światła | 4 x MAX 18W; 4 x T8 LED 60cm (brak w komplecie) |
| Długość | 608mm |
|---|---|
| Szerokość | 608mm |
| Wysokość | 75mm |
| Klasa ochronności | Class I |
|---|---|
| Stopień szczelności | IP20 |
| Karton | 2 |
|---|---|
| Paleta | 36 |
| Temperatura pracy | -10°C /+35°C |
|---|---|
| Trzonek | G13 |
| Marka | Kafler |




